Červen 2010

POZASTAVENÍ

21. června 2010 v 13:28 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻
Ahoj! Je mi líto,ale rozhodla jsem se,že blog pozastavím na celé prázdniny.Ale nebojte - jen na prázdniny,vážně.Teď nám totiž pořád blbne internet,smazala jsem si PhotoFiltre..a když jsme u PF,můžete mi PROSÍM napsat nějaký odkaz,kde se dá PhotoFiltre v češtině stáhnout?Moc děkuji,pište do komentářů!Jinak - musím zároveň pozastavit i SONZ - shánějte si zatím hlásky.Možná,že se vrátím ještě o prázdninách,mno uvidíme.Ale jen kdyby něco - na internetu budu pořád,ale nebudu sem asi dávat články.Prázdniny si chci totiž pořádně užít,pojedu na dovolenou,budu slavit jedenáctiny,...Nebude prostě čas na blog.Tam zatím ahoj - těším se na Vás po prázdninách! ps:ještě jednou,prosím na ten odkaz PF v češtině,díííííky! ☻ReňulinQaFarňulinQa☻

Studio- Simlish song #2 HQ

18. června 2010 v 13:58 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Alisek69.blog.cz

Ewa Farna nahrává píseň ve fiktivním jazyce!

18. června 2010 v 13:54 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
A není to polština! Zpěvačka roku 2009 Ewa Farna (16) nazpívá jednu svou píseň v tzv. simlish řeči, což je fiktivní jazyk vytvořený na základě série několika počítačových her! Vzhledem k tomu, že je velkou fanynkou The Sims, s chutí se pustila do nahrávání!
cool-ewa.blog.cz
Ewa si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám a tu se rozhodla přezpívat do této virtuální řeči. Ewa se tak zařadila po bok světových hvězd, jako jsou Depeche Mode nebo Lilly Allen, které v minulosti také nazpívaly jeden ze svých hitů v jazyce Sims.
Hra Sims začala dílem SimCopter, a pokračovalo díly The Sims, The Sims 2 and The Sims 3. Ewa hraje tuto srandu už několik let a něžně jí říká "Simíci". Jazyk Simlish je kombinací ukrajinštiny, francouzštiny, latiny, finštiny, angličtiny a filipínského dialektu zvaného Tagalog.
cool-ewa.blog.cz
Čerstvá držitelka ceny Anděl chce nahrát nejen píseň v tomto užvatlaném jazyku, ale také připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou podílet všichni fanoušci The Sims z Česka. Zpěvačka plánuje, že prostřednictvím této hry fanoučci vytvoří nejvěrnější postavu Ewy, která si zahraje v jejím novém videoklipu.

Lowe-Ewa.blog.cz

Ewa Farna za 50 let!

16. června 2010 v 14:44 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  fotky
cool-ewa.blog.cz
lowe-ewa.blog.cz

ps:TO JE DĚSNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kdo mohl tohle udělat???!

Mieszkańcy wybrali Ewę Farnę

15. června 2010 v 19:29 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
O wyborze artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznych Dni Miasta (26 i 27 czerwca), w dużej mierze zadecydowali sami mieszkańcy. To do nich skierowana była sonda, przygotowana przez Miejski Ośrodek Kultury. Można było głosować na ulubiony zespół.
cool-ewa.blog.cz

Głosowano za pomocą kuponów, a także stron internetowych MOK-u oraz lokalnych mediów. Najwięcej głosów, bo 3265, uzyskała Ewa Farna i to ją jako pierwszą zakontraktowano do występu. Drugi w sondzie był zespół Perfect (2297 głosów), ale weteranów rocka tym razem nie udało się ściągnąć do Kędzierzyna-Koźla. Miał u nas wystąpić trzeci w rankingu Afromental (1458 głosów), ale z powodu operacji wokalisty kapela musiała odwołać swój koncert w naszym mieście. Zastąpi ją formacja PIN, która była czwarta w głosowaniu.
Stawkę wykonawców uzupełnią: Sztywny Pal Azji, legenda sceny rockowej, oraz powracająca po kilkuletniej przerwie Kasia Kowalska. Oprócz tego publiczność zobaczy finalistów festiwalu Koz All Music, czyli kapele: MBQ, Kid A, Heap of Ashes, Blues Experience oraz Absynth. Nie zabraknie też programów muzycznych dla młodszego pokolenia, które zaprezentują: grupa szantowa Zejman i Garkumpel oraz pochodzący z Burkina Faso dziecięcy zespół Faso Djigui.
Zatem wielkie emocje muzyczne już niedługo. Przypomnijmy, że tegoroczna impreza odbędzie się w centrum Kędzierzyna, na zamkniętym odcinku alei Jana Pawła II. Scena stanie na wysokości Domu Kultury ?Chemik?. Obok hali targowej Manhatan zlokalizowane zostaną stoiska gastronomiczne ze stołami i parasolami, natomiast przy hali sportowej powstanie miasteczko zabaw dla dzieci.

Ewa Farna autogramiáda v obchodu Tally Weijl (Brno)

15. června 2010 v 19:26 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Lowe-Ewa.blog.cz

diplomek pro mě za bleskajdu =D

15. června 2010 v 14:36 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  pro mě
cool-ewa.blog.cz
Díky moc!!!
od ewafarnaxx.blog.cz

Prodejnu Tally Weijl otevřela Ewa Farna!

14. června 2010 v 13:49 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
cool-ewa.blog.cz
Ewa Farna podpořila svou přítomností start úspěšné švýcarské módní značky Tally Weijl, která otevřela ve čtvrtek 10. června 2010. Tehdy úplně poprvé nabídla své zboží zákazníkům v brněnské Olympii!
Ewa Farna v nové prodejně Tally Weijl rozdala autogramy tentýž den.
Tak se přijďte podívat, co Vám nabízí Tally Weijl: V kolekci naleznete sexy, elegantní, ale i sporty "šik" oblečení. Jaru bude vévodit kůže, cvoky a zvířecí vzory. V létě se pak vrací opraná džínovina, přírodní barvy a k tomu v kontrastu neonové barvy vždy v kombinaci s černou. Samozřejmě nesmí chybět ani módní hit - krátké bundičky společně se super dlouhými topy. V kolekci jaro/léto 2010 si určitě každá moderní slečna vybere. Buďte sexy, buďte totally tally...

Lowe-Ewa.blog.cz

Ewa - Konin 11.6.2010

14. června 2010 v 13:47 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Lowe-Ewa.blog.cz

Ewa Farna & angličtina v Oxfordu!

13. června 2010 v 17:12 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
cool-ewa.blog.cz
"Vyjet na zahraniční studijní pobyt je podle mě nejlepší způsob, jak se naučit jazyk. I když se mi víc líbí americká angličtina, za oceán mě rodiče zatím nepustili, a tak jsem vyrazila na dva týdny do britského Oxfordu - jednoho z nejznámějších univerzitních měst světa. Jela jsem s nejlepší kamarádkou.
Kdybych vyrazila sama, možná bych se naučila víc, ale asi bych se bála. A navíc jsem si chtěla užít taky trochu srandy... Stejně nás ale s kamarádkou rozdělili do jiných tříd, takže jsme se o zážitky, dojmy a trapasy dělily až ve volném čase."

Desítky věží a Most Vzdechů

"Bydlely jsme na koleji a denně měly čtyři hodiny angličtiny. Ve volnu byla naplánována spousta aktivit. Hezky bylo třeba ve Stratfordu, kde jsme navštívili dům, ve kterém žil William Shakespeare. I samotné centrum Oxfordu nabízelo spoustu krásných staveb v typickém anglickém stylu. Přestože na mapách, které jsme dostali, vypadal Oxford jako nepříliš velké město, žije v něm sto padesát tisíc obyvatel. A všude kolem se tyčí věže kostelů - napočítali jsme jich přes třicet. Hodně nás zaujal tamější Most Vzdechů (Bridge of the Sighs), který spojuje starou a novou budovu Hertford College.

Pojmenován byl podle vzdychajících studentů, kteří po něm chodili skládat zkoušky. Při návštěvě rotundy Radcliffe Camera, ve které je čítárna, mnohé překvapilo, že se nejmenuje podle herce Daniela Radcliffa:-)."

Harry Potter bez titulků

"Zážitkem pro mě byla návštěva Christ Church College. Zdejší
studentskou jídelnu určitě znáš jako Velkou síň z Harryho Pottera.
Překvapilo mě, že těch pár schodů má být potterovské pohyblivé schodiště... Všechno se prý pro potřeby filmu počítačově zvětšovalo a upravovalo. Legrační bylo, když jsme hromadně vyrazili do kina
na Harryho Pottera a Prince dvojí krve. Film byl samozřejmě v angličtině bez titulků. V sále jsem seděla vedle Carlose ze Španělska, který na tom byl s angličtinou stejně jako já. Z celého filmu jsme rozuměli akorát ,you know', ,ok' a ,I'm sorry'. Tak jsme jen seděli a jedli popcorn. Po skončení filmu se nám ulevilo, že jsme nebyli jediní, kdo nerozuměl ani slovo."

Zákaz Facebooku v Íránu

"Celkově byla na kurzu legrace - hlavně se Španěly, kteří měli
vtipnou výslovnost, takže jsme se na hodinách angličtiny často nasmáli. Musím říct, že člověk se na jazykovém kurzu nenaučí jenom jazyk, ale i hodně zajímavostí o jiných národech a kulturách. Když jsem se například spolužáka Daniala z Íránu ptala, jestli má Facebook, abychom mohli zůstat v kontaktu, řekl mi, že u nich je Facebook zákonem zakázaný, stejně jako jiné sociální sítě. Poznávání odlišných kultur a zvyků pro mě bylo nesmírně zajímavé. Kurz v Oxfordu byl úžasný a už se těším, až si jazykový pobyt zopakuju."

Ewa s malým fanouškem =) (Praha 8.6.2010)

11. června 2010 v 13:43 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Lowe-Ewa.blog.cz

Ewa Farna: Proč se jí plete jazyk?

10. června 2010 v 19:32 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
cool-ewa.blog.cz
Zpěvačka a držitelka ocenění Anděl 2009 Ewa Farna (16) dostala příležitost nazpívat jednu svou píseň v tzv. simlish řeči. Zařadila se tak po bok světových hvězd, jako jsou Depeche Mode, Nelly Furtado či Lilly Allen, které v minulosti také nazpívaly jeden ze svých hitů v jazyce Simíků.
Ewa Farna si vybrala skladbu Boží mlejny melou ze svého alba Blíž ke hvězdám. "Jsem velkou fanynkou The Sims," říká jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček.

"Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce ,simlish' je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude fanouškům líbit," dodala Farna.

Ke skladbě se připravuje videoklip, na jehož vzniku se budou moci podílet i všichni fanoušci The Sims 3 v České republice. Ti totiž prostřednictvím hry vytvoří nejvěrnější postavu Ewy. Ta potom sama vybere tu nejlepší, která si zahraje v novém videoklipu Farné. (corn)

VŠECHNY FOTKY:

vylepšené foto :-)

10. června 2010 v 14:45 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  fotky
KOPÍRUJ SE ZDROJEM!MOJE ÚPRAVA!!!
ps:pište do komentářů své názory (jak se vám nová verze fotky líbí)!

original:                                                      nová verze (úprava):

cool-ewa.blog.cz
cool-ewa.blog.cz

cool fotenka :)

10. června 2010 v 14:17 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  fotky
cool-ewa.blog.cz
KOPÍRUJ SE ZDROJEM!
úprava by ☻ReňulinQaFarňulinQa☻

Ewa Farna má klip ve stylu Lady Gaga

10. června 2010 v 14:15 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
cool-ewa.blog.cz
Mladá třinecká vokalistka Ewa Farna, kterou odborníci z Akademie populární hudby vyhlásili na cenách Anděl v dubnu nejlepší českou zpěvačkou loňského roku, natočila nový videoklip. Je k písničce Maska, už se prohání televizním éterem a zajímavý je tím, že v něm Farna vystupuje trochu ve stylu Američanky Lady Gaga.
Její klipový kostým vytvořila stylistka Natálie Steklová a Farna k němu řekla: "O mně je známo, že se nechám navléct téměř do všeho a tohle se mi ještě navíc moc líbí. Tylová sukýnka, fialové odstíny a sáčko s megavycpávkami, to je přesně můj styl."
Farna se představí na letošním letním Sázavafestu v Kácově. Hrát bude zejména písničky ze svého nového alba Virtuální, které vyšlo loni.
Alisek69.blog.cz

FOTOREPORTÁŽ S Ewou Farnou ve studiu. Natáčí hit v unikátním jazyce simlish!

10. června 2010 v 14:04 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
cool-ewa.blog.cz
Polština, čeština… to už ji nestačí. Teď se mladá zpěvačka vrhá na simlish. Jak vypadalo úterní nahrávání jejího hitu Boží mlýny melou v tomto jazyce? Co to je vůbec simlish? To nás zajímalo, proto jsme si nahrávání nechat ujít!


Ewa Farna (16) natočila novou verzi svého hitu v jazyku postaviček nejprodávanější hry na světě - The SIMS 3. Pro natáčení si zvolila studio Daniela Hádla ve Vyžlovce.

Song měla nazpívaný asi za hodinku, práce ji totiž evidentně bavila. Posuďte sami…
VŠECHNY FOTKY:

Kopíruj se zdrojem!:)

Dlouhé vlasy, krátký rozum. A co Ewa Farna?

9. června 2010 v 19:33 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
cool-ewa.blog.cz
Staré pořekadlo o dlouhých vlasech a krátkém rozumu asi znáte.

Jak a kde vzniklo se asi nedozvíme, ale zřejmě jej vymyslel nějaký šovinista, který měl spadeno na ženy jako takové - dlouhovlasé totiž v minulosti byly všechny. Ať je to jak je to, myslíte, že rčení platí i o našich celebritách? Že ty s dlouhými vlasy mají méně rozumu než ty krátkovlasé?

Tereza žije už sedm let s majitelem kadeřnického salónu. A tak není divu, že se jí dostává té nejlepší vlasové péče. Má za sebou několik experimentů s kratší délkou vlasů a i s tmavší či se světlejší barvou.

Přirozeně kaštanové vlasy s jemným melírem jsou přesně to, co krásce s hlubokým pohledem sekne. Slušivá je i pěšinka prostřed, která souměrnému obličeji jen prospěje. Zpěvačce musím pochválit i líčení ve stylu šedesátých let - výrazné oči a matná růžová rtěnka. Paráda!

vyhlášení 3.kola + 4.kolo SONZ

9. června 2010 v 14:21 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  SON..
Ahoj!
4.kolo SONZ je tady!
Výsledky 3.kola:
MarŤa - Ewa Farna0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
PetulQa - Miley Cyrus43 % (0 Hlasy)43 %10 Hlasy
superstar-miley-hannah - Ashley Tisdale8 % (0 Hlasy)8 %2 Hlasy
Cecilia11 - Vanessa Hudgens26 % (0 Hlasy)26 %6 Hlasy
Jaňul - Marta Jandová21 % (0 Hlasy)21 %5 Hlasy
Kamilka-Terrka - Lady GaGa0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
Vypadly:
MarŤa - Ewa Farna,Kamilka-Terrka - Lady GaGa
Diplomky:
cool-ewa.blog.cz
cool-ewa.blog.cz
Děkuji za účast v SONZ!

A dále soutěží:
1)PetulQa (petule951.blog.cz)
zpěvačka:Miley Cyrus

2)superstar-miley-hannah (superstar-miley-hannah.blog.cz)
zpěvačka:Ashley Tisdale

3)Cecilia11 (cecilia11.blog.cz)
zpěvačka:Vanessa Hudgens

4)Jaňul (lovely-alyssa.blog.cz)
zpěvačka:Marta Jandová

opakuji cenky:
1.místo - reklama na blog,avatar Ewa,diplom,puzzle Ewa
2.místo - reklama na blog,avatar Ewa,diplom
3.místo - reklama na blog,diplom
ostatní - diplom

Soutěžící si začněte shánět hlásky,kdo si mi napíše do comentů první o hlas,hlásnu mu!:)

Dívka 7/10

8. června 2010 v 20:03 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  news
cool-ewa.blog.cz
Alisek69.blog.cz

Žluté lázně - Praha 8.6.10

8. června 2010 v 20:01 | ☻ReňulinQaFarňulinQa☻ |  fotky